Rezervácia

Kalendár
Kalendár
Hotel DynamicGastronómiaReštauračné priestory

Reštauračné priestory

Reštaurácia hotela DYNAMIC *** Reštaurácia hotela DYNAMIC ***

Priestory reštaurácie sú k dispozícii výhradne na objednávku na krsty, narodeninové oslavy, výročia, svadby, kary, rôzne iné oslavy. Plne klimatizované priestory reštaurácie a salónika je možné prenajať aj na meetingy a iné firemné akcie. V letnom období je k dispozízcii aj terasa. Rezervácie na tel. čísle 0944 378 398.

Reštaurácia

Na prvom poschodí Vás uvíta moderne zrekonštruovaná a klimatizovaná reštaurácia hotela Dynamic*** s vynikajúcou slovenskou i  zahraničnou kuchyňou. Priestory nefajčiarskej reštaurácie s kapacitou 55 miest sú vhodné pre usporiadavanie akcií, osláv, jubileí, svadieb, firemných či obchodných stretnutí alebo iných podujatí. Pracovné stretnutia s Vašimi obchodnými partnermi, či prezentácie pre klientov môžete realizovať v apartmáne, zasadacej miestnosti s kapacitou 12 miest alebo  v salóniku reštaurácie s kapacitou 30 miest.

Vo všetkých gastronomických prevádzkach akceptujeme platobné karty – MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Elektron, AmericanExpres a stravné lístky – VAŠA STRAVOVACIA, Cheque Dejeuner, Ticket restaurant, DOXX

Kaviareň

Ku gastronomickým prevádzkam patrí aj kaviareň s kapacitou 20 miest, kde si môžete pri dennej tlači vychutnať rannú kávu. V horúcich letných dňoch si môžete na našich gastronomických špecialitách pochutnať v tieni letnej terasy, ktorá má kapacitu 20 miest.

Salónik

Súčasťou reštaurácie je aj salónik, kde sa podávajú raňajky pre ubytovaných hostí formou švédskych  stolov alebo Á la carte. Klimatizovaný sálonik je často využívaný firmami na školenia alebo rôzne podujatia s kapacitou 30 miest.


 
Viac z tejto kategórie: « Narodeniny Svadby »
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.